Csak a szépre emlékezzünk?

Csak a szépre emlékezzünk?

Mindannyian ismerjük azt az érzést, hogy a rossz emlékeket legszívesebben kitörölnénk, és csak a szépeket őriznénk meg. Pedig a szenvedések, a próbák, a nehéz és fájdalmas pillanatok ugyanúgy részei annak, akik ma vagyunk. És amikor visszatekintünk rájuk, akkor értjük meg igazán, hogy nemcsak egyszerűen túléltük mindezt, hanem Isten végig megtartott, formált, és közelebb vont magához.